Cukiernik - Deserant/ka

Miejsce pracy: Warszawa, Bemowo

Obowiązki:

-Produkcja i dekoracja ciast, tortów i deserów zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami cukierni

-Bieżąca kontrola zapasów magazynowych i zamawianie surowców

-Kontrola jakości produktów końcowych

-Sporządzanie ewidencji magazynowej i raportów produkcji

-Dbałość o świeżość, walory smakowe i wizualne wyrobów cukierniczych

-Obsługa maszyny i urządzań cukierniczych

Wymagania:

-Zamiłowanie do produktu i zaangażowania w pracę

-Umiejętność pracy w zespole

-Pozytywne nastawienie i dobra energia

-Mile widziane wykształcenie kierunkowe

-Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych oraz w weekendy

Oferujemy:

-Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań

-Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych

-Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole

-Premie uznaniowe

Praca

 *Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj " lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "Formy Proste" Katarzyna Kaszubska  z siedzibą w Warszawie przy ul. Dalanowskiej 48/63 03-566 Warszawa (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Czynne

codziennie

12.00 - 20.00

ul. Tamka 22/24 (wejście od Topiel)

730-631-681

cukiernia@muus.pl