O Nas 

Muus powstał z miłości do pieczenia i apetytu na piękno. Zajmujemy się wypiekami ciast, ciasteczek, deserów oraz tortów na różne okazje.
Wszystkie Nasze słodkości powstają ręcznie z naturalnych składników najwyższej jakości. 

Z dużą starannością dobieramy dostawców, z którymi współpracujemy.

Nie korzystamy z mieszanek i półproduktów, sami gotujemy konfitury i robimy kremy. 

Łączymy nowoczesne receptury z domowymi przepisami od Babci.

Staramy się aby każdy Nasz produkt był oryginalny i zarazem prosty. Odważnie łączymy smaki, zbierając inspiracje z wielu zakątków świata. 

Nasza oferta zmienia się w zależności od sezonu i dostępności produktów, na których bazujemy. 

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z dbałością nawet o najmniejszy szczegół tak aby produkt, który wychodzi z Naszej pracowni spełniał Twoje oczekiwania.
Ogromną wagę przywiązujemy do estetyki Naszych słodkości, do dekoracji w zależności od potrzeb klienta wykorzystujemy świeże owoce sezonowe, jadalne albo świeże kwiaty, ręcznie robione dekoracje z czekolady oraz jadalne złoto i srebro.

Poznaj Nas! 

Media

23e1303ef123be3f7fb30c05afba3f3e.jpg
fb_share.jpg
pobrane.png
sznyt-logotype_1_2.jpg
newsweek-miniat-1024x576.jpg
pobrane (1).png
WF_logo.png
social_default.png

Bliżej

Kasia i Mikołaj, jesteśmy rodzeństwem i od paru lat prowadzimy razem biznes. Chcemy Wam opowiedzieć naszą historie. Z rodziną wbrew pozorom nie wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu.
Mam 26 lat, studiowałam fizjoterapie, planowałam zostać osteopatą. Ponad 6 lat temu upiekłam pierwsze ciasto i rozpoczęłam swoją przygodę z cukiernictwem. Wszystko szybko nabrało tempa, a zainteresowanie moimi wypiekami przerosło moje najśmielsze oczekiwania.

Babcia i Mama systematycznie przekazywały mi swoją wiedzę, wtajemniczały w rodzinne przepisy i nauczyły odwagi, pokory i wytrwałości w tym co robię.

Tata wspierał mnie w kwestiach technicznych i remontowych. Z czasem stołu do masażu zaczęłam używać jako blatu roboczego do dekoracji ciast. Wynajęłam profesjonalna kuchnie, zatrudniłam pracowników i tak z pomocą rodziny i przyjaciół powstały Formyproste . Już w tamtym czasie Mikołaj służył mi radą i wsparciem merytorycznym w tematach zupełnie dla mnie obcych. Excel, umowy, raporty, płatności, rekrutacja. Zajmował się wtedy bankowością, sprzedawał nieruchomości i piękne tereny na Mazurach. 

Blisko

Zawsze skrupulatny, głodny wiedzy i zorganizowany. Ekspert od wszystkiego co dla mnie obce. W naszych głowach zaczął kiełkować pomysł aby połączyć siły i działać na większą skalę. Tak też zrobiliśmy.

W 2019 roku podczas spotkania podjęliśmy decyzję że chcemy otworzyć swój punkt sprzedaży.

Po paru miesiącach ciężkiej pracy powstał MUUS.

Zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym będzie wszystko co kochamy. Miejsca gdzie każdy będzie czuł się dobrze. Praca w rodzinnym duecie jest szczególnie wymagająca.

Nie obywa się bez kłótni, wielogodzinnych debat i sprzeczek. Jesteśmy zupełnie inni, w wielu kwestiach się nie zgadzamy ale to właśnie te dwa punkty widzenia pozwalają nam na tworzenie niekonwencjonalnych rozwiązań.

Mikołaj systematyzuje i urealnia moje wizje, a Ja staram się Was zaskakiwać nowymi smakami i pomysłami. Uzupełniamy się i ciężko wyobrazić sobie pracę na tym etapie bez doświadczenia i wiedzy tej drugiej osoby.

Kasia